דף הבית English
אוצר החכמה הינה הספריה היהודית הדיגיטלית הגדולה בעולם,

המכילה - 76,500 ספרי יהדות, הסרוקים דף אחר דף בצורתם המקורית.

עבודת הליקוט והסריקה של ספרי הקודש החלה בירושלים לפני כשמונה שנים ע"י הוצאת הספרים 'אור החכמה בע"מ'. הודות למאמץ משותף של אנשי ספר ואנשי טכנולוגיה מהשורה הראשונה הפכנו למותג בעל שם עולמי. 'אוצר החכמה' ממשיך להתרחב עוד ועוד ובסיעתא דשמיא מידי שנה נוספים למאגר יותר מ- 5,000 ספרים חדשים.

'אוצר החכמה' הינה הספריה הממוחשבת המקיפה ביותר של ספרים בכל תחומי היהדות, מראשית הדפוס ועד ימינו אנו. גולת הכותרת של 'אוצר החכמה' היא מנוע החיפוש המשוכלל, (המושתת על טכנולוגיית OCR עם רמת דיוק גבוהה מאוד), המאפשר נגישות מירבית לתוכן הספרים ע"י הקלדת מילה אחת או רצף מילים.

להמשך

23/06/2016 י"ז בסיון תשע"ו

בסיעתא דשמיא

לאור הביקוש העצום לקנית תוכנה במחיר האטרקטיבי של 40% הנחה, הארכנו את המבצע עד ל' סיון תשע"ו 6 ליולי 2016. !

05/06/2016 כ"ח באייר תשע"ו

בסיעתא דשמיא

מבצע 'בר – מצווה' של אוצר החכמה
מה קורה כאשר יום ההולדת ה 13 של תכנת 'אוצר החכמה' מתנגש עם שבוע הספר?
אתם, אותם לקוחות שחלמו על אוצר החכמה אך לא יכלו להשיגו – מרוויחים!!!
מידי שנה, בשבוע הספר העברי, מתקיים מבצע הנחות ע-נ-ק של 30% הנחה על תכנת אוצר החכמה . השנה לקראת שמחת ה'בר מצווה' ניתן לרכוש את התכנה ב40% הנחה מיד אחרי חג השבועות ועד תאריך כג' סיוון 13/6/2016 . הקלה נוספת הנכונה בטווח הזמן הזה היא אפשרות רכישת התכנה ב 36 תשלומים שווים !(במקום 24 תשלומים בימים כתיקונם). כדאי לנצל את ההזדמנות! מנסיון של שנים מסתבר, שמיד לאחר שבוע הספר המחירים שוב מזנקים ואוצר החכמה הופך שוב לחלום בלבד של בחירי האברכים ולומדי התורה.

29/12/15 י"ז בטבת תשע"ו

בסיעתא דשמיא

עדכון 14.0 יצא לאור!
אנו שמחים לבשר לקהל לקוחותינו אודות השקת עדכון 14, חורף תשע"ו. לקוחות מוזמנים לשלוח את הדיסק למשרד, ע"פ הנוהל הכתוב במכתב ללקוחות. בגירסה זו, שיפרנו את פני התכנה וכן הוספנו כ5000 ספרים.
לרשימת הספרים החדשים לחץ כאן....
ל 'מכתב ללקוחות' לחץ כאן......