דף הבית | תמיכה | English

לקוחות מפרשי האוצר (בדיסק הקשיח) שימו לב, עדכון שלישי קיים באתר. בעדכון זה נוספו מסכתות נדרים ובבא בתרא. עליכם להיות מחוברים למרשתת ולהפעיל את תוכנת מפרשי האוצר. לחצו על 'עדכן תוכנה' ומפרשי האוצר יתעדכן אוטומטית.אוצר החכמה הינה הספריה היהודית הדיגיטלית הגדולה בעולם,

המכילה - 110,564 ספרי יהדות, הסרוקים דף אחר דף בצורתם המקורית.

עבודת הליקוט והסריקה של ספרי הקודש החלה בירושלים לפני כשש עשרה שנים ע"י הוצאת הספרים 'אור החכמה בע"מ'. הודות למאמץ משותף של אנשי ספר ואנשי טכנולוגיה מהשורה הראשונה הפכנו למותג בעל שם עולמי. 'אוצר החכמה' ממשיך להתרחב עוד ועוד ובסיעתא דשמיא מידי שנה נוספים למאגר יותר מ- 5,000 ספרים חדשים.

'אוצר החכמה' הינה הספריה הממוחשבת המקיפה ביותר של ספרים בכל תחומי היהדות, מראשית הדפוס ועד ימינו אנו. גולת הכותרת של 'אוצר החכמה' היא מנוע החיפוש המשוכלל, (המושתת על טכנולוגיית OCR עם רמת דיוק גבוהה מאוד), המאפשר נגישות מירבית לתוכן הספרים ע"י הקלדת מילה אחת או רצף מילים.

להמשך

א' בכסלו 17/11

לקוחות מפרשי האוצר שימו לב, עדכון שלישי קיים באתר. בעדכון זה נוספו מסכתות בבא בתרא ונדרים. עליכם להיות מחוברים למרשתת ולהפעיל את תוכנת מפרשי האוצר. לחצו על 'עדכן תוכנה' ומפרשי האוצר יתעדכן אוטומטית.

י"א בחשוון 29/10

חידושים ב'אוצר החכמה' חורף תשפ"א 2020/21
אנו עובדים בימים אלו על השלמת גירסה 19, העומדת לצאת לאור בעז"ה בראשית שנת 2021. גירסה זו כוללת השקה של ממשק חדש, חדשני ומשודרג לתכנה הקיימת וכן הוספה של אלפי ספרים חדשים. מיד עם צאת העדכון נשלח מיילים לכל הלקוחות בארץ ובעולם. מכתבים בדואר לא ישלחו השנה. אנו מבקשים מכל מי שכתובת המייל שלו לא נמצאת בידינו או הוחלפה עם הזמן, לשלוח לנו את כתובת המייל שלו, בציון שמו ורצוי מאד מספר הלקוח שלו. תודה רבה! otzar@otzar.biz